ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

ZATİ EŞYA TAŞIMACILIĞI

Zati eşya ( kişisel eşyalar ) taşımacılığında tek ihtiyacınız konusunda uzman bir lojistik firmasıdır. Yurtdışına okumak, çalışmak veya gezi amaçlı seyahat edecek yerli ve yabancı bireylerin kargo ile taşınmasını istediği kişisel eşyaların belirtilen adrese ulaşmasında çözüm ortağınızdır.

Şüphesiz şahsi eşyaların sağlam ve emniyetli bir şekilde ulaşmasında paketleme ve yüklemenin önemi çok büyüktür. Firmamız gönderi içeriğine bağlı olarak tüm müşterilerine sağlam ve muhafazalı paketleme yapılması konusunda lojistik destek verdiği gibi, bu hizmetin firmamızdan talep edilmesi durumunda eşya cinsine göre profesyonel paketleme hizmeti de vermektedir.

Bengi Lojistik zati eşya taşımalarında gerekli tüm önlemleri aldıktan sonra hizmet kalitesine inandığı hava yolları ile müşterinin istediği destinasyona hızlı bir şekilde kişisel eşyaların sevkini sağlamaktadır. Bu amaç ve doğrultuda her geçen gün kendimizi daha çok geliştiriyoruz.

Bengi Lojistik sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.