ULUSLARARASI EV EŞYASI TAŞIMACILIĞI

ULUSLARARASI EV EŞYASI TAŞIMACILIĞI

Uluslararası ya da deniz aşırı ülkelere uluslararası eşya nakliyesi yapmak artık eskisi kadar zor değil. Bizler yıllara ulaşan iş tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle taşımanın her adımında sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamız aynı kaliteyi paketleme, taşınma sürecinde, evrak ve gümrükleme işlemlerinde, iletişim ve koordinasyonda da göstermektedir. Araçlarımız yol boyunca izlenerek takip edilmekte ve gelişmiş araçlarımızla her hareketlerini bizlere rapor etmektedir. Tüm süreci yakından takip eden firmamız, teslimat süresini sizlerin istediği tarih aralıklarına göre planlamayı yapar. Eşyalarınızı sigortayla koruma altına alma imkânı verir ve gümrükte herhangi bir cezai işleme alınabilecek tüm etkenlere uğramadan eşyalarınızı sizlere ulaştırır.

Gerekli uluslararası sertifikalara ve yasal üyeliklere sahip olan firmamızın ne kadar kolay zahmetsiz ve güvenilir olduğunu göreceksiniz. Bizleri iletişim bilgilerimizden arayarak kolay ve ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabileceğiniz gibi internet sitelerimize girerek fiyatlandırma ya da teklif alma butonlarından kolay ve hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz. Firmamız size en uygun fiyatı verebilecek esnekliğe ve imkânlara sahiptir.

Yurtdışına taşınırken hazırlanması gerekli evrak listesi vardır. Bengi Lojistik olarak sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Taşınırken gerekli olan (kişisel belgeler hariç) tüm gümrük evraklarını firmamız sizin adınıza itina ile hazırlıyor.